Naucz się projektować obwody drukowane

Zdobądź umiejętność "must have" każdego elektronika!
Dołącz do nas!

darmowy newsletter

"Zaprojektuj PCB"

Co znajdziesz w treściach, które Ci prześlemy?

Darmowy dostęp do kursu "Twoja pierwsza płytka drukowana" (dostępny natychmiast)​

Uzyskasz dostęp do kursu on-line, który przeprowadzi Cię od zera do zaprojektowania i realizacji płytki drukowanej w programie DesignSpark.

E-book "Projektowanie płytek drukowanych - wprowadzenie"

Krótkie wprowadzenie do tematyki projektowania obwodów drukowanych dla początkujących.

Wskazówki i porady na temat projektowania PCB

Będziemy Ci regularnie przesyłać przygotowane przez praktyków porady dotyczące projektowania obwodów drukowanych. Prosto na Twoją skrzynkę mailową!

Materiały przygotowane przez doświadczonych inżynierów

Treści, które otrzymasz zostały przygotowane przez osoby mające za sobą lata doświadczeń w pracy jako elektronicy i dziesiątki zaprojektowanych urządzeń.

Promocyjną cenę na kurs "Zaprojektuj PCB"

Pracujemy nad unikatowym w Polsce kursem projektowania obwodów drukowanych. Dzięki zapisowi na listę mailową otrzymasz informację gdy tylko kurs będzie gotowy. Zaproponujemy Ci też na niego niższą cenę.

Co zyskasz dołączając?

Jesteś hobbystą?

Twoje projekty wejdą na zupełnie inny poziom. Koniec z chałupniczo wyglądającymi i awaryjnymi układami. Nauczysz się jak projektować profesjonalnie wyglądające i niezawodne płytki drukowane.

Zajmujesz lub chcesz się zajmować elektroniką zawodowo?

Otrzymasz konkretne wskazówki i porady od praktykujących inżynierów. Unikniesz dzięki nim wielu błędów, które inaczej ujawiniłyby się dopiero przy próbie uruchomienia układu.

O nas

Krzysztof Młynarczyk

Inżynier elektronik z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych włączając w to projekty PCB i testy kompatybilności elektromagnetycznej.

 

Zrealizował ponad dwadzieścia prototypowych urządzeń takich jak sterowniki przemysłowe, systemy mikroprocesorowe, przetwornice DC/DC czy zasilacze LED.

dr inż. Maciej Kraszewski

Inżynier i menedżer zespołów inżynierskich. Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. 

 

W pracy inżynierskiej specjalizuje się w projektowaniu systemów przemysłowej kontroli jakości bazujących na widzeniu maszynowym.

 

Kierował projektami inżynierskimi i badawczymi oraz jest autorem zgłoszeń patentowych i publikacji naukowych.

 

Od lat prowadzi zajęcia dla studentów takich kierunków jak elektronika i telekomunikacji, mechatronika czy informatyka.

IT20 sp. z o.o., Strzelinko 25, 76-200 Słupsk, KRS 0000857446, NIP 8393218058, REGON 386882720, wysokość kapitału zakładowego 5000 zł